Czym jest Human Design?

Jest to przede wszystkim system samopoznania, poszerzania świadomości honorujący naszą indywidualność w stopniu, w jakim nie robi tego żadna inna metoda samopoznania. 

Powiedzenie „bądź sobą” dzięki Human Design przestaje być mdłym frazesem, a nabiera konkretnych kształtów. Dostajemy Osobistą Mapę, która uwalnia i prowadzi, ale nie ogranicza. 

Wystarczy znać swoją datę urodzenia wraz z godziną i miejscem, aby bezpłatnie wygenerować graf, który pokazuje jak jesteśmy skonstruowani (szczegóły znajdziesz w bezpłatnym przewodniku powyżej). 

Daje narzędzia, które zamieniają opór i ciężkość wynikające z różnych wpływów zewnętrznych na poczucie flow, balansu i ukojenia wynikające z życia w zgodzie ze swoją esencją.

Czego dowiesz się ze swojego grafu Human Design?

Ta lista jest naprawdę długa, wymienię tylko najważniejsze rzeczy, które warto zbadać na początku:

 • Poznasz jak najlepiej podejmować decyzje zgodnie ze swoim projektem, gdzie jest Twoja prawdziwa natura, a gdzie programowanie z zewnątrz, 
 • Dowiesz się jaka strategia pozwoli Ci zaznać więcej przepływu w życiu a mniej oporu oraz w jakich obszarach masz największą wrażliwość na wpływy innych i co z tym można zrobić. 
 • Jaki jest Twój naturalny kompas, który pomoże Ci ustalić czy żyjesz w zgodzie ze swoim projektem i energią czy wręcz przeciwnie. 
 • Dowiesz się jakie jakości są w Tobie stabilne, a w jakich obszarach masz większą elastyczność
 • Poczujesz dużo ulgi i dowiesz się z czym nie warto walczyć, jakie iluzje mogą najmocniej odciągać Cię od życia w przepływie.

Czy wiesz, że graf Human Design zawiera w sobie wskazówki do prowadzenia biznesu, w szczególności marki osobistej?

Poznanie siebie jest fundamentem tworzenia biznesu. Chcesz przyciągać swoich idealnych klientów, a to jest mozliwe, kiedy w pełni siebie wyrażasz – Human Design pomoże Ci się połączyć z esencją siebie. Oprócz tego na odczycie biznesowym możemy poruszyć takie tematy jak:

 • Jak budować oferty w zgodzie ze sobą?
 • Jakie talenty i naturalne predyspozycje możesz wykorzystać w biznesie – co oferować dla klientów, w czym im pomagać ?
 • Jakie tematy i lęki mogą Cię najbardziej blokować i jak sobie z tym radzić?
 • Które obszary biznesowe będą dla Ciebie naturalne, a które potrzebujesz zlecić? 
 • Jakie jest najbardziej korzystne środowisko pracy/współpracy
 • Jak lepiej zrozumieć i dogadać się z partnerem biznesowym/współpracownikiem – na co zwracać uwagę przy budowaniu zespołu
 • Jaka jest Twoja rola – w jaki sposób Twój cel życiowy naturalnie będzie się przejawiał i czy czasem go nie hamujesz przez niewspierające przekonania
 • Jak rozpoznać te elementy, które odciągają Cię od bycia w pełni sobą we flow i zamienić to na swoje największe zalety, które pomogą Ci sprzedawać
 • i wiele innych….
jak odczytać graf Human Design

Ten przewodnik jest dla Ciebie!

Dla kogo jest Human Design?

dla tych którzy wierzą że przyszli na ten świat z planem duszy i misją do spełnienia i są gotowi to odkryć i podążać za tym

dla tych którzy są otwarci na eksperymentowanie w swoim życiu w celu odkrycia pełni spełnienia i obfitości

dla ludzi świadomych i gotowych odkryć kim naprawdę są

dla tych, którym trudno jest odróżnić co jest programowaniem a co jest prawdziwie zgodne z ich duszą

dla tych którzy wielokrotnie próbowali poznać siebie na podstawie przeszłych doświadczeń i czują że to dużo dało, ale nadal brakuje jakiegoś elementu do którego nie mają dostępu

dla tych, którzy biorą odpowiedzialność za swoje życie i za swoje decyzje

dla tych, którzy wierzą, że biznes to coś więcej niż tylko zarabianie

dla tych którzy wiedzą, że są najważniejszym zasobem swojego biznesu i poznanie swoich unikalnych talentów i predyspozycji oraz podążanie za planem swojej duszy jest właściwym sposobem na budowanie fundamentów prosperującej marki

dla tych którzy czują że potrzebują przyjrzeć się sobie z innej perspektywy która dotąd była trudno uchwytna

Human Design

Po polsku. Praktycznie. Bez przytłoczenia. Krok po kroku

Tu znajdziesz właśnie takie podejście


Czym są tranzyty?

W Human Design są 64 bramy – inaczej 64 archetypy. Tak jak astrologia w ciągu roku wyróżnia 12 znaków – w danym momencie dane ciało niebieskie jest w jakimś znaku zodiaku (mówimy, że nów jest w Baranie, pełnia w Koziorożcu itp). 

Tak podobnie jest w Human Design, który czerpie też z astrologii. Tyle, że rok podzielony jest nie na 12 głównych tematów a na 64 – to są właśnie bramy.
Zmiana położenia Słońca ma na nas największy wpływ, ponieważ jest to największe ciało niebieskie w naszym układzie – dlatego zwracamy na to uwagę, bo niesie ze sobą pewne tematy, które na nas wszystkich mocniej w danym czasie oddziałują.

Takie położenie Słońca czy innej planety w danej bramie nazywamy tranzytem.

I jeśli się interesujesz Human Design to prędzej czy później trafisz na tą nazwę. To już teraz wiesz trochę więcej o co chodzi :). Zawsze możesz sprawdzić aktualny tranzyt na stronie głównej (nie tylko Słońca ale też innych planet).

Przewiń na górę