Human Design

Jak ułatwić sobie podejmowanie decyzji

Wykorzystaj fundamenty Human Design,
aby poznać swój unikalny sposób podejmowania decyzji i zastosować go w praktyce

Skutecznie pokonaj paraliż decyzyjny
by działać pewnie i z energią

czy brzmi to znajomo?

Czujesz przytłoczenie radami ekspertów z różnych stron?
Widzisz, że każdy proponuje inną strategię, a część z nich wzajemnie się wyklucza?
Czujesz się zagubiony/a w gąszczu dobrych rad?
Rozważanie 1000 możliwych opcji zatrzymuje Cię w działaniu?
Czujesz trudność w połączeniu się z Twoją intuicją mimo, że wiesz, że to Twój najlepszy przewodnik?

czy wiesz że ....

Według badań, osoba dorosła podejmuje średnio aż 35 000 decyzji w ciągu jednego dnia!
Decyzje kształtują nasze ścieżki zawodowe, relacje, zdrowie i wiele innych aspektów naszego życia. Od wyboru, czy otworzyć własną firmę, po to, co zjeść na śniadanie, każda decyzja ma swoje konsekwencje. Dlatego nie możemy sobie pozwolić na przypadkowe podejmowanie decyzji.

Codziennie jesteśmy zalewani tonami informacji, przeróżnych ofert i rad.
Nasz układ nerwowy jest permanentnie przeciążony, czego wynikiem jest paraliż decyzyjny.
To z kolei prowadzi do poczucia winy, bo przecież mamy tyle pomysłów i inspiracji, ale nie wiadomo na co się zdecydować, wszystko wydaje się atrakcyjne. W efekcie zamiast działać utykamy w wiecznym rozważaniu opcji.

tak nie musi być!

wyobraź sobie ....

Ze spokojem umiesz wybrać właściwą dla Ciebie opcję
Konsekwentnie zmierzasz do celu bez zbędnego rozproszenia energii i pieniędzy
Czujesz się bardziej odporny/a na manipulacje dzięki używaniu swojej intuicji
Umiesz rozpoznać, które rady zadziałają u Ciebie.
Czujesz, że opierasz swoje działania na swoich talentach i predyspozycjach.
Wiesz jaki jest Twój Osobisty Kompas, który bezbłędnie wskazuje Tobie kiedy działasz w zgodzie ze sobą, a kiedy oddalasz się od swojej drogi.

czy wiesz że ....

Różne osoby mają inaczej działającą intuicję – jedni są stworzeni do podejmowania spontanicznych decyzji, a inni powinni zaczekać. W sumie jest 7 rodzajów intuicji - Human Design wskaże Ci jak się porozumieć ze swoją dzięki czemu zyskasz więcej spokoju na codzień. Będziesz wiedzieć jak rozmawiać ze swoim wewnętrznym przewodnikiem

z myślą o tobie przygotowałam PROGRAM

Jak ułatwić sobie podejmowanie decyzji

Pierwszy w Polsce program do rozpoczęcia swojej przygody

z Human Design w praktyce.


Dla lepszego poznania siebie i swoich bliskich, aby podejmować najlepsze decyzje

JAK UŁATWIĆ SOBIE PODEJMOWANIE DECYZJI

Momenty AHA gwarantowane 🙂 – zastosuj w praktyce, a efekty pojawią się bardzo szybko. To unikalne narzędzie nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani wielu godzin studiowania – zmienisz sposób postrzegania, wyostrzysz swoją uważność i będziesz wiedzieć jak wybierać to, co jest dla Ciebie najlepsze zamiast pakować się w sytuacje, które tylko drenują Cię z energii.

Kurs w wersji lekkostrawnej – mimo, że trudno w to uwierzyć, to potrzebujesz zaledwie 2-3h czasu aby  poznać niezawodny sposób na podejmowanie decyzji, który pomoże Ci w życiu prywatnym i w biznesie

Dla kogo jest ten program

co dokładnie otrzymasz dołączając do programu?

OPINIE O KURSIE

„Kurs Jak ułatwić sobie podejmowanie decyzji jest bardzo rzetelnym wprowadzeniem w Human Design. To jest zdecydowanie baza do tego, żeby zacząć zgłębiać HD. Kurs jest bardzo konkretny, a równocześnie przyjazny.

Dostarcza wyjaśnienia grafów, opisuje je i pomaga zrozumieć, o co chodzi w plątaninie kolorów i linii. Graf zaczyna mieć sens 🙂 Wyjaśnienia dla każdego z typów, osobisty kompas, aura – to wszystko sprawia, że zaczynamy rozumieć, jak korzystać ze swoich wrodzonych sposobów działania i funkcjonowania w świecie.

Zaczynamy rozumieć fundament, jakim jest typ. Wydaje mi się, że dopiero z tym fundamentem ma sens dalsze zgłębianie Human Design. Kamila mówi bardzo naturalnie, ma spokojny, kojący głos, a przy tym czuje się jej energię i zaangażowanie. Widać jej dużą wiedzę. Świetne są też afirmacje dla każdego z typów, a także workbook, który pozwala mi wybrać z nagrań to, co najważniejsze, dzięki czemu słucham ich z większym skupieniem, a do odpowiedzi na pytania z workbooka będę mogła wrócić w przyszłości. Rodzaj pytań w workbooku to też forma self-coachingu, zastanowienia się nad sobą, przemyślenia swojego sposobu działania, dzięki czemu głębiej mogę wejść w temat human design. Z pewnością ten kurs to świetny początek przygody z Human Design!

po kursie będziesz wiedzieć

wybierz najlepszą
dla ciebie opcję:

wariant podstawowy

240zł

wariant VIP

590zł

wariant VIP biznes

780zł

zobacz, co o współpracy ze mną mówią klienci:

„Swój wykres Human Design zrobiłam już dawno, ale szczerze mówiąc szybko go porzuciłam, bo zniechęciła mnie ilość elementów mojego projektu duszy i brak materiałów w języku polskim, które pomogłyby mi go rozszyfrować.

Dopiero spotkanie z Kamilą pomogło mi zrozumieć jego najważniejsze założenia i niuanse. Jej proste, ale jednocześnie wyczerpujące objaśnienia mojego typu, profilu, kanałów i centrów, pomogły mi zobaczyć i lepiej zrozumieć siebie. Szczególnie w kontekście pewnych moich cech, czy zachowań, które dotąd były dla mnie niezrozumiałe. 

Dzięki wyjaśnieniom Kamili nabrały one głębokiego sensu. Dlatego bardzo polecam współpracę z Kamilą, jeśli chcesz lepiej poznać siebie, swoje motywacje i schematy myślenia i działania dzięki Human Design.

Cześć, jestem Kamila!

Prowadzę markę lazurowestudio.pl, gdzie pomagam odkrywać naturalne talenty i z nich świadomie korzystać. Promuję lekkość w działaniu, dzięki indywidualnemu podejściu i wykorzystaniu swoich najlepszych zasobów.

Uwielbiam, gdy ludzie robią to, co wychodzi im najlepiej. Uwielbiam to uczucie ulgi i akceptacji, które przychodzi do klienta po wspólnej sesji. Pomagam w usłyszeniu i zatrudnieniu najlepszego menagera Twojej kariery i biznesu – Twojego Wyższego Ja.

Jestem zafascynowana Human Design i pragnę rozpowszechnić ten system w Polsce i go „odczarować” tłumacząc prostym językiem o co w tym wszystkim chodzi. 

Jestem przekonana, że im bardziej jesteśmy dostrojeni do siebie tym bardziej korzystamy my i całe otoczenie. Human Design pozwala precyzyjnie zrozumieć co to znaczy w praktyce „BYĆ SOBĄ„, aby nie był to tylko pusty frazes, ale konkretna mapa działania.

Prywatnie mama dwójki dzieci i maniaczka koloru miętowego. Właścicielka dużego, tajemniczego ogrodu ze starymi drzewami

Generatorka według Human Design.

dołącz już dziś i zacznij podejmować najlepsze decyzje
- zgodne z twoim wewnętrznym "ja"

Zacznij żyć w zgodzie ze swoją energią i obserwuj jak dzieje się magia ….