Human Design

Odkryj swój indywidualny

styl pracy,

który najlepiej Ci służy

Wykorzystaj wiedzę z Human Design, aby poznać swój unikalny styl pracy.

Warsztat na żywo

Sprawdź co Ci służy zamiast porównywać się do innych

wyobraź sobie że....


Czujesz, że opierasz swoje działania na swoich talentach i predyspozycjach.
Przestajesz porównywać się do innych, bo wiesz co Ci służy, a co nie.
Oddychasz z ulgą, że nie musisz się zmuszać do stylu pracy osób z Twojego otoczenia, bo wiesz jaki jest Twój indywidualny styl i na co zwracać szczególną uwagę

Dla kogo jest ten warsztat ?

czym jest human design i
dlaczego z niego skorzystamy na warsztacie

Jest to przede wszystkim system samopoznania, poszerzania świadomości honorujący naszą indywidualność stopniu, w jakim nie robi tego żadna inna metoda samopoznania. 

Powiedzenie „bądź sobą” dzięki Human Design przestaje być mdłym frazesem, a nabiera konkretnych kształtów. 

Dostajemy Osobistą Mapę, która uwalnia i prowadzi, ale nie ogranicza. 

Daje narzędzia, które zmieniają opór i ciężkość wynikające z różnych wpływów zewnętrznych na poczucie flow, balansu i ukojenia wynikające z życia w zgodzie ze swoją esencją.

Wystarczy znać swoją datę urodzenia wraz z godziną i miejscem, aby bezpłatnie wygenerować graf, który pokazuje jak jesteśmy skonstruowani (możesz bezpłatnie sprawdzić swój graf korzystając z linku poniżej). 

Graf zawiera bardzo wiele informacji – na warsztacie skupimy się na różnych jego elementach, które pomogą Ci zrozumieć jaki jest Twój optymalny styl pracy

CO ZYSKASZ DZIĘKI WARSZTATOWI

wybierz najlepszą
dla ciebie opcję:

Warsztat

247zł

bezpieczne płatności: Przelewy24, BLIK, karta

Wariant VIP
WARSZTAT + INDYWIDUALNA KONSULTACJA

547zł

bezpieczne płatności: Przelewy24, BLIK, karta

Najczęściej zadawane pytania

Nie, warsztat jest tak przygotowany, że nawet jeśli wcześniej nie znałeś/aś Human Design nadal doskonale z niego skorzystasz.

Warsztat będzie nagrywany i udostępniony uczestnikom – możesz w każdej chwili do niego wrócić. Ponadto indywidualny raport będzie Ci służył ponadczasowo.

Tak, wystawiam faktury bez VAT.

Tak, warsztat jest inwestycją w Twoją firmę, moi klienci bez problemu rozliczali warsztaty w swojej firmie. Jeśli dopiero planujesz założenie firmy – również możesz uwzględnić ten koszt – jeśli rozpoczniesz działalność w ciągu roku od warsztatu

zobacz, co o warsztacie mówią uczestnicy:

Warsztat z Kamilą to niesamowita dawka wiedzy nie tylko o Human Design ale przede wszystkim o swoim stylu pracy. Stwarza możliwość znalezienia przyczyny tego co nie działa i tego co skutecznie powstrzymuje przed działaniem i efektywnością w pracy. Warsztat poprowadzony z pasją i entuzjazmem oraz ogromnym zaangażowaniem prowadzącej. Daje możliwość podzielenia się swoją historią. Przykłady najlepiej pokazują różnice pomiędzy poszczególnymi typami osobowości, profilami jak i sposobem ich działania. Kamilo, dziękuję za ogromną wartość, którą dajesz podczas warsztatu, a która wnosi nową jakość i większą klarowność do tego, aby jak najlepiej skorzystać ze swojego potencjału i pracować w sposób najbardziej odpowiedni dla siebie.

Barbara Niezgoda-Karaś

Cześć, jestem Kamila!

Prowadzę markę lazurowestudio.pl, gdzie pomagam odkrywać naturalne talenty i z nich świadomie korzystać. Promuję lekkość w działaniu, dzięki indywidualnemu podejściu i wykorzystaniu swoich najlepszych zasobów.

Uwielbiam, gdy ludzie robią to, co wychodzi im najlepiej. Uwielbiam to uczucie ulgi i akceptacji, które przychodzi do klienta po wspólnej sesji. Pomagam w usłyszeniu i zatrudnieniu najlepszego menagera Twojej kariery i biznesu – Twojego Wyższego Ja.

Jestem zafascynowana Human Design i pragnę rozpowszechnić ten system w Polsce i go „odczarować” tłumacząc prostym językiem o co w tym wszystkim chodzi. 

Jestem przekonana, że im bardziej jesteśmy dostrojeni do siebie tym bardziej korzystamy my i całe otoczenie. Human Design pozwala precyzyjnie zrozumieć co to znaczy w praktyce „BYĆ SOBĄ„, aby nie był to tylko pusty frazes, ale konkretna mapa działania.

Prywatnie mama dwójki dzieci i maniaczka koloru miętowego. Właścicielka dużego, tajemniczego ogrodu ze starymi drzewami

Generatorka według Human Design.

DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ I ZACZNIJ
PRACOWAĆ W ZGODZIE ze sobą

Przekonaj się, jaką moc ma indywidulane podejście