Human Design

Odkryj swój indywidualny

styl pracy,

który najlepiej Ci służy

Wykorzystaj wiedzę z Human Design, aby poznać swój unikalny styl pracy.

Nagranie 2-dniowego warsztatu

Sprawdź co Ci służy zamiast porównywać się do innych

wyobraź sobie że....


Czujesz, że opierasz swoje działania na swoich talentach i predyspozycjach.
Przestajesz porównywać się do innych, bo wiesz co Ci służy, a co nie.
Oddychasz z ulgą, że nie musisz się zmuszać do stylu pracy osób z Twojego otoczenia, bo wiesz jaki jest Twój indywidualny styl i na co zwracać szczególną uwagę

Dla kogo jest ten warsztat ?

czym jest human design i
dlaczego z niego skorzystamy na warsztacie

Jest to przede wszystkim system samopoznania, poszerzania świadomości honorujący naszą indywidualność stopniu, w jakim nie robi tego żadna inna metoda samopoznania. 

Powiedzenie „bądź sobą” dzięki Human Design przestaje być mdłym frazesem, a nabiera konkretnych kształtów. 

Dostajemy Osobistą Mapę, która uwalnia i prowadzi, ale nie ogranicza. 

Daje narzędzia, które zmieniają opór i ciężkość wynikające z różnych wpływów zewnętrznych na poczucie flow, balansu i ukojenia wynikające z życia w zgodzie ze swoją esencją.

Wystarczy znać swoją datę urodzenia wraz z godziną i miejscem, aby bezpłatnie wygenerować graf, który pokazuje jak jesteśmy skonstruowani (możesz bezpłatnie sprawdzić swój graf korzystając z linku poniżej). 

Graf zawiera bardzo wiele informacji – na warsztacie skupimy się na różnych jego elementach, które pomogą Ci zrozumieć jaki jest Twój optymalny styl pracy

CO ZYSKASZ DZIĘKI WARSZTATOWI

wybierz najlepszą
dla ciebie opcję:

nagranie WARSZTATu 2-dniowego

197zł

bezpieczne płatności: Przelewy24, BLIK, karta

NAGRANIE WARSZTATU + INDYWIDUALNA KONSULTACJA

547zł

bezpieczne płatności: Przelewy24, BLIK, karta

Najczęściej zadawane pytania

Nie, warsztat jest tak przygotowany, że nawet jeśli wcześniej nie znałeś/aś Human Design nadal doskonale z niego skorzystasz.

Warsztat będzie nagrywany i udostępniony uczestnikom – możesz w każdej chwili do niego wrócić. Ponadto indywidualny raport będzie Ci służył ponadczasowo.

Tak, wystawiam faktury bez VAT.

Tak, warsztat jest inwestycją w Twoją firmę, moi klienci bez problemu rozliczali warsztaty w swojej firmie. Jeśli dopiero planujesz założenie firmy – również możesz uwzględnić ten koszt – jeśli rozpoczniesz działalność w ciągu roku od warsztatu

zobacz, co o warsztacie mówią uczestnicy:

Warsztat z Kamilą to niesamowita dawka wiedzy nie tylko o Human Design ale przede wszystkim o swoim stylu pracy. Stwarza możliwość znalezienia przyczyny tego co nie działa i tego co skutecznie powstrzymuje przed działaniem i efektywnością w pracy. Warsztat poprowadzony z pasją i entuzjazmem oraz ogromnym zaangażowaniem prowadzącej. Daje możliwość podzielenia się swoją historią. Przykłady najlepiej pokazują różnice pomiędzy poszczególnymi typami osobowości, profilami jak i sposobem ich działania. Kamilo, dziękuję za ogromną wartość, którą dajesz podczas warsztatu, a która wnosi nową jakość i większą klarowność do tego, aby jak najlepiej skorzystać ze swojego potencjału i pracować w sposób najbardziej odpowiedni dla siebie.

Barbara Niezgoda-Karaś

Cześć, jestem Kamila!

Prowadzę markę lazurowestudio.pl, gdzie pomagam odkrywać naturalne talenty i z nich świadomie korzystać. Promuję lekkość w działaniu, dzięki indywidualnemu podejściu i wykorzystaniu swoich najlepszych zasobów.

Uwielbiam, gdy ludzie robią to, co wychodzi im najlepiej. Uwielbiam to uczucie ulgi i akceptacji, które przychodzi do klienta po wspólnej sesji. Pomagam w usłyszeniu i zatrudnieniu najlepszego menagera Twojej kariery i biznesu – Twojego Wyższego Ja.

Jestem zafascynowana Human Design i pragnę rozpowszechnić ten system w Polsce i go „odczarować” tłumacząc prostym językiem o co w tym wszystkim chodzi. 

Jestem przekonana, że im bardziej jesteśmy dostrojeni do siebie tym bardziej korzystamy my i całe otoczenie. Human Design pozwala precyzyjnie zrozumieć co to znaczy w praktyce „BYĆ SOBĄ„, aby nie był to tylko pusty frazes, ale konkretna mapa działania.

Prywatnie mama dwójki dzieci i maniaczka koloru miętowego. Właścicielka dużego, tajemniczego ogrodu ze starymi drzewami

Generatorka według Human Design.

DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ I ZACZNIJ
PRACOWAĆ W ZGODZIE ze sobą

Przekonaj się, jaką moc ma indywidulane podejście