Bezpłatne 5-dniowe wydarzenie 

25-29 czerwca 2024

 

Poznaj siebie i swoich klientów dzięki Human Design
 
Kamila Miłkowska

To wydarzenie jest dla Ciebie jeśli:

Co wyniesiesz z wydarzenia

czym jest human design i
dlaczego JEST GŁÓWNYM TEMATEM NA WYDARZENIU

Jest to przede wszystkim system samopoznania, poszerzania świadomości honorujący naszą indywidualność stopniu, w jakim nie robi tego żadna inna metoda samopoznania. 

Powiedzenie „bądź sobą” dzięki Human Design przestaje być mdłym frazesem, a nabiera konkretnych kształtów. 

Dostajemy Osobistą Mapę, która uwalnia i prowadzi, ale nie ogranicza. 

Daje narzędzia, które zmieniają opór i ciężkość wynikające z różnych wpływów zewnętrznych na poczucie flow, balansu i ukojenia wynikające z życia w zgodzie ze swoją esencją.

Wystarczy znać swoją datę urodzenia wraz z godziną i miejscem, aby bezpłatnie wygenerować graf, który pokazuje jak jesteśmy skonstruowani (możesz bezpłatnie sprawdzić swój graf korzystając z linku poniżej). 

Graf zawiera bardzo wiele informacji – na wydarzeniu dowiesz się m.in. które elementy są kluczowe, a które można sobie zostawić na deser.

Zobacz o czym będziemy rozmawiać

Dzień 1  

25.06.2024 (wtorek) g. 11.30-12.30

Czy czujesz się czasem jak brzydkie kaczątko? 

czyli o tym dlaczego tak ważne jest poznanie siebie (i jak Human Design w tym pomaga)
W tym dniu 

Dzień 2  

26.06.2024 (środa) g. 11.30-12.30

Rozwiń skrzydła dzięki swojej firmie 

czyli o biznesie na własnych zasadach (i jak Human Design w tym pomaga)
W tym dniu 

Dzień 3  

27.06.2024 (czwartek) g. 11.30-13

Ja w relacji z innymi

czyli jak się odnaleźć w sieci zależności (i jak Human Design w tym pomaga)
W tym dniu 

Dzień 4  

28.06.2024 (piątek) g. 11.30-12.30

Po co tu jestem?

czyli o nowym spojrzeniu na cel życiowy (i jak Human Design w tym pomaga)
W tym dniu 

Dzień 5  

29.06.2024 (sobota) g. 11.30-12.30

Dzień niespodzianka

podsumowanie, sesja pytań i odpowiedzi oraz niespodzianka
W tym dniu 

Najczęściej zadawane pytania

Żeby skorzystać w pełni potrzebujesz znać swoją dokładną datę urodzenia wraz z godziną, aby stworzyć swój graf Human Design. Nie musisz nic wiedzieć o tym systemie. Jeśli już wiesz sporo – nadal bardzo skorzystasz na wydarzeniu, ponieważ  poznasz nowe spojrzenie, które wynoszę z własnego doświadczenia oraz wielu sesji z klientami.

Tak, udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Spotkania będą nagrywane i udostępnione dla osób zapisanych na wydarzenie. Warunkiem jest zapisanie się przez formularz na tej stronie. Nagrania będą dostępne przez 5 dni. Warto być na żywo ponieważ dla tych osób będą przewidziane dodatkowe niespodzianki

CO MÓWIĄ MOI KLIENCI

" W moim rozwoju duchowym posiłkuję się różnymi metodami, przychodzą do mnie w odpowiednim miejscu i czasie. Praca z Kamilą i Human Design bardzo wspomogła mnie w trudnym dla mnie czasie. Złapałam azymut, który wcześniej utraciłam, uporządkowałam moje działania, nadałam im sens i mam znacznie więcej akceptacji do siebie:) Metoda to tylko narzędzie i ważne, kto go używa. Kamila daje przestrzeń, tłumaczy, jest cierpliwa, szuka informacji dających max wartości. I mówi ludzkim głosem - przekłada techniczne info z profilu na praktyczne zastosowanie. Nie ma lepszego sposobu:)"
" Znam Human Design i Klucze genowe od około 2-3 lat. Korzystałam z materiałów ogólnodostępnych jak i płatnych. Przez ten czas zgromadziłam sporo wiedzy, ale była mało użyteczna ponieważ nie umiałam z niej korzystać. Dzisiejsze spotkanie z Kamilą dało mi klarowność i zrozumienie. Kamila ma umiejętność jasnego tłumaczenia, przystępnym językiem, przywołuje adekwatne porównania. To jest właśnie potrzebne, po takiej sesji mam konkretne materiały i zrozumienie swoich zasobów. Polecam"
Monika Renkas
terapeutka ustawień systemowych
" O Human Design dowiedziałam się ponad pół roku temu. Od razu wiedziałam, że będę chciała skorzystać z tego narzędzia, aby móc lepiej zrozumieć siebie. Na początku próbowałam szukać informacji na własną rękę, ale muszę przyznać, że szło mi to bardzo opornie. Ciężko mi było zastosować to czego się dowiedziałam w swoim życiu. Postanowiłam skorzystać z oferty Kamili. To była bardzo dobra decyzja. Od początku widać, że Kamila jest pasjonatką Human Design. Potrafi wytłumaczyć w sposób prosty i życiowy jak korzystać z tego skomplikowanego narzędzia. Po spotkaniach z Kamilą czuję się doładowana energią i gotowa na zmiany w swoim życiu, które są mi potrzebne, bo ostatnio czułam bardzo dużo frustracji, co oznacza, że nie zmierzam we właściwym kierunku. Tylko tym razem chce te zmiany wprowadzać w zgodzie ze swoją strategią i autorytetem, czyli nie forsując ich na siłę, ale czekając z uważnością na to co przyjdzie. Tę część było mi najtrudniej zrozumieć, ale Kamila potrafiła mi to w sposób prosty wyjaśnić. Serdecznie polecam odczyt Human Design i pracę z Kamilą"
Ania Karpeta
wykładowca akademicki

Kilka słów o prowadzącej

Cześć, jestem Kamila!

Jestem ambasadorką autentyczności. Pomagam odkrywać naturalne talenty i z nich świadomie korzystać. Promuję lekkość w działaniu, dzięki indywidualnemu podejściu i wykorzystaniu swoich najlepszych zasobów.

Uwielbiam, gdy ludzie robią to, co wychodzi im najlepiej. Uwielbiam to uczucie ulgi i akceptacji, które przychodzi wraz ze zrozumieniem i akceptacją siebie.

Jestem konsultantką Human Design i pragnę rozpowszechnić ten system w Polsce i go „odczarować” tłumacząc prostym językiem o co w tym wszystkim chodzi. 

Byłam prelegentką w temacie Human Design na 5 konferencjach on-line. Uczyłam się m.in. w Jovain Archive, od Karen Curry Parker, Richarda Rudda, Lean Wolf, Magiie Ostary, Jamie Palmer, Juliette Simpton etc. Jestem w trakcie certyfikacji na transormacyjnego coacha kwantowego Human Design. 

Mam za sobą wiele sesji indywidualnych odczytów oraz jestem autorką kursu on-line z podstaw Human Design. Na mojej stronie możesz bezpłatnie wygenerować swój graf Human Design oraz sprawdzić aktualny tranzyt planet– jako jedna z pierwszych w Polsce udostępniłam taką możliwość.

Jestem przekonana, że im bardziej jesteśmy dostrojeni do siebie tym bardziej korzystamy my i całe otoczenie. Human Design pozwala precyzyjnie zrozumieć co to znaczy w praktyce „BYĆ SOBĄ„, aby nie był to tylko pusty frazes, ale konkretna mapa działania.

Prywatnie mama dwójki dzieci i maniaczka koloru miętowego. Właścicielka dużego, tajemniczego ogrodu ze starymi drzewami. Gwiezdny podróżnik.

Generatorka 1/4 według Human Design.

Kamila Miłkowska Human Design

Kontakt
kontakt@lazurowestudio.pl
693 180 939